Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti_20

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #125785 üzenetére

    Igen most eléggé elakadtam, ezért is jöttem kicsit fórumozni, hátha meglesz a probléma forrása. :D
    Bocsánat kicsit nehéz az alkatrészek nevét magyarul megadni, mindent Angliában intéztem, itt tanultam meg hogy milyen alkatrészeket tartalmaznak. A legjobb ha csatolok pár képet.

    A féknyereg az maradt, de magyarul rákeresve a fék munkahengerre, ezt dobta ki:
    [link]
    [link]

    Ezt az alkatrészt lecseréltem elöl és hátul is.

    Az úszócsapot az első és hátsó féknél kiszereltem, megtisztítottam fémtisztára, majd bekentem lítiumos magas hőmérsékletet tűrő zsírral.
    A fékcső nem volt drága, így gondoltam, ha már újítás akkor ezt is kicserélem.

    A dugattyú felületét ellenőriztem, teljesen tökéletes. Nem tudom pontosan az anyag nevét , mivel van bevonva, de ilyen sötét szürkés anyaggal. Nem sima fém dugattyú.A kosz megtapadt rajta amikor szétszedtem, de korrodálni mintha nem tudna, csak ha ezt a felületi réteget megsértik.

    A karmantyúkat lecseréltem, össze rakás előtt bezsíroztam ezzel a piros zsírral amit kaptam a felújítókészlethez.

    Itt állok jelenleg, már arra is gondoltam, hogy ahol csináltatom a műszakit megnézetem velük a féket. :))

Új hozzászólás Aktív témák