Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    [link] ezt a pockot ezért a szándékos hergelésért még senki nem akarta rövidebbre szabni? :D Belenéztem több videóba de jézus, hamar szaladt a pumpa... :W

    Még arról sincs fingja, hogy nem a korlát rész a gond hanem a lábazata a szalagkorlátnak. :U

    @persu: én értem mit írsz csak nem tudom átment e amire gondoltam. Lassan kezd az a körkép kialakulni a fejekben, hogy ami öreg / tettek már bele rendesen az csak szar lehet. Azt, hogy a fém mindenhol fogy a motorban az évek alatt nem volt kérdés nem erre akartam elkanyarodni hanem sokkal inkább a hsz-ed végére, hogy a legtöbb behozott motort sem otthon (gondolok első sorban a német / svájci importokra, az olasz és az osztrák vasak pont olyan kalányos mód vannak tartva mint a hazaiak...) gányolják szét. És igen kint is az olcsó a szar csak nem mindegy mit nevezünk alsó harmadból származó (árszabás) szarnak kint és nálunk. Tegnap is mit látok, kuplingzni kell a srácnak a CB-t elsőre véres szemmel morog, hogy 80 ezernél cserés hát cserés, majd megy a sz*rrágás a rugókon... Mennyi is az az 5-6 darab rugó? 4 ezer Ft? :D Termosztátra rá kérdeztem, első reakció nem tudom milyen autóba valót belehet reszelni meg vágni, hogy beférjen csak 2-3 fület kell leszedni róla. Itt itthon van a fejekben nagy gond... a német meg az angol sokkal kisebb eséllyel fog neki állni kendácsolni. Jah, szűk az infó köröm jobban látod a dolgokat én csak azt mondom, hogy érdekes még a behozott isten tudja mennyit futott CB-m is jobb állapotú mint az itthoni koreaim vagy faterom nagyrobija amit ráadásul márkakertől vettünk... Nem kéne szerintem rettegni egy idősebb motortól előbb utóbb mindenre kell költeni a kedvenc dumám a szerelőtől a nem éri meg megjavítani. Miért nem? Ha veszek egy másik lomszart azt nem kell majd bütykölni? Cserében nem fogom tudni mi volt addig javítva cserélve, el kéne végre fogadni ha valamit hajtok akkor az kopik és szét fog hullani a kérdés a mikor. És akkor nem kéne bilibe rakott kézzel menni megnézni egy 30 ezret futott 15-20 éves motort és talán nem a facsavarral rögzített idom lenne a divik... :U

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák