Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz nyogo83 #105687 üzenetére

    Szerintem ezekhez a dundi kerekekhez még illik is a hátsó traktus. :) Max fehér búra.

    Nálam azért az is számított h kevésbé akadnak bele ágak, vagy ha elesek vele nem ez ér le először.

    etnies

    Előbbivel egyetértek (a Suzuki akkor sok esetben ingyenhitelt adott!), de a népszerűséget kevébé értem. Sőt, szerintem enduro verzióból többet eladtak itthon (hisz eleve volt S és E verzió is abból), mint SM-ből...

    Az rendben van h a világ most nagyon túra endro irányba húz és az a divat, de az tuti h 10-12 éve nem a supermoto volt a "menő". :D

    Szerintem akkortájt még bőven a sportmotorok, naked-ek húztak itthon...

    Egyébként ezt múltkor mentettem el. :D Emberünk petíciót indított h gyártsanak és áruljanak újra mindenhol frissített DR-Z-t a lenti specifikációi alapján. :D

    Igény szerintem most is lenne bőven. Mondjuk számomr úgy globálisan érthetetlen, h egyetlen egy gyártó miért nem képes most piacképes áron, _tartó_ endurot kiadni. Ennyire fogyasztói társadalmat élnénk? Mert azt nem hiszem el, h nincs rá igény. Kizárt, h mindenki csak üzemórás motort akar hajtani..

    Amúgy a DR-Z szerintem pont supermoto-ra kevésbé alkalmas. Városba bohóckodni elég az ereje, de azért főúton kevés.. endurora alkalmasabb a konstrukció.
    Supermotozni élvezettel szerintem kell a 60-65 le minimum.

    Rendszámtábla szabályozását passzolom, valami olyasmi rémkik csak h az adott szög van valahol leírva, de műszaki vizsgán van kontaktom, aszfaltot meg sokat úgysem fog látni.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák