Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Most vagy megint én nem tudok fogalmazni, vagy Ti nem tudtok szöveget értelmezni. Mindkettőt elfogadom.
    Azt írtam, hogy a gyorshajtás igenis hozzájárul a balesetekhez. Azt írtam, hogy ha ezt úgy büntetik, hogy annak legyen elrettentő hatása, akkor a gyorshajtások csökkenni fognak. Svájcban úgy büntetik, itthon nem. A VÉDA bevezetése után ez jól látszott: nem hozott eredményt, mert nem úgy büntetnek, mint Svájcban. Itthon tudod hol mérnek, és tudod, mennyi a büntetés. Akinek futja 30MFt+ autóra, annak futja 30-300eFt bírságra, meg 200eFt-os blokkolóra. Svájcban ha van lóvéd, akkor nem 300eFt lesz a bírság. Ráadásul ott próbaidőre(!) kerülsz, ha a sebességtúllépés jelentős, mert az már veszélyeztetés (vagy valami hasonló - nem tudom ők hogy hívják).

    Még egyszer elmondom, hogy mindenki megértse! (Ez egy idézet volt.)
    A gyorshajtás több balesetet okoz, azt büntetni úgy kell, hogy ne akarj folyton gyorshajtani. VÉDA erre nem alkalmas.

    Annak meg, hogy topikgazda vagyok semmi köze a magánvéleményemhez. Nem azért kértek fel, hogy megváltoztassam a fórumtársak véleményét a sajátoméra, hanem hogy ha évente egyszer-kétszer elszabadulnak az indulatok, vagy a hirdetések, és a másik topikgazda napokig nincs épp gépközelben, akkor tudjam törölni a nem odavaló kommenteket. Nem ez az egyetlen topik, ahol gazda vagyok, és egyáltalán nem jellemző rám, hogy bármit ok nélkül törölgetnék. Aki jár másik topikokban is, az már tapasztalhatta, hogy máshol sokkal nagyobb szigor van, és máshol már repkednének a warn-ok, pl. személyeskedés miatt, hirdetés miatt, stb. Kérdezzétek meg nyugodtan canniball-t...
    Jah, és ha nem tetszik, hogy az én nevem is ott van az övé alatt, akkor lehet nyugodtan jelezni, hogy ezt Ti nem akarjátok ezért-vagy-azért...

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák