Keresés

Aktív témák

  • jasszer

    senior tag

    válasz rauschie #11778 üzenetére

    25kW -> Nem gáz, legalábbis nem tudok olyan helyzetről, amikor jogosan kérhetné bmilyen hatóság ennek a felülvizsgálatát. Szóba jöhet még az Er-5-ös Kawa, meg a Honda CB500 a fenti feltételekkel. A fogyasztásnál sztem a "kihegyezettség", ill. a motor műszaki állapota a leginkább mérvadó (no meg h mennyire ideges a csuklód), de ezt majd megerősítik/megcáfolják a tapasztaltabb rájderek...

    Apokalipszis? Ezeknek?!

  • feca81

    aktív tag

    válasz rauschie #11778 üzenetére

    ugy tudom a 400-as bandit sor 4-es,de ennek utana kene nezni.a 250-es fix,h az. nem koforrottabb,hanem kevesebbet porog,mint a 250-es,ezaltal strapabirobb. egy 400-as max 14-16ezret forog percenkent, egy 250-es 16-18ezret. szamolj utana,mennyit forog 18000-en mp-kent.elkepeszto.emberi esz fel sem fogja!!!!
    ki lehet fogni jo allapotu 250-est is,csak nehez.es 400-alatt meg nehezebb. ha viszel egy hozzaerto szerelot (nem eleg a szerelo,ertenie is kell hozza),az mar fel siker.nagyo nalaposan at kell nezni,es meg kell kerni a gazdajat,h aznap ne inditsa be! lasd,milyen egy hideginditas,nagyon sokat el tud arulni a motorrol.
    a fogyasztas elsosorban stilus kerdese.te miylen stilusban motorozol.mert lehet,h egy 600-as kevesebbet eszik,mint egy 250-es. a masik a konstrukcio. v2,sor4,sor2. fugg meg az altalad emlitett ccm-tol is,idomzattol(legellenallas),motorikus allapotttol,es meg isten tudja mitol.

    egy motor atfestese issok mindentol fugg.ahogy en nezegettem az arakat, 50-tol felfele kell gondolkodni.pl nekem a 2 idomom teljes festeset 30-ba akartak elvallalni. ha meg speci szint akarsz,hat fizesd meg:D hozza kel ltennem az en idomom 2 szinu...

    ha motort akarsz venni,elsosorban a blokkja legyen jo.ha az jo,raterhetsz a kulsoreszere.ha az szar,barmiylen jol is nezzen ki,hagyd ott,v te hagyod ott az osszes penzed a szerelonel!

    [ Szerkesztve ]

    Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz rauschie #11778 üzenetére

    Belpiacostól óvjon az isten. Ez is az. Nem lenne baj a 250-esekkel, 400-asokkal, ha itthon mindenki karbantartaná, meg nem a hulladék jönne hozzánk, egy tsunami után. Nem a konstrukcióval van baj, az nagyon jó. Az alkatrészellátással van baj, meg az itthoni pénztelenséggel és mentalitással.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Aktív témák