Aktív témák

  • chab7

    addikt

    válasz fa4hu #18142 üzenetére

    Persze, nem is probléma az, hogy aki CM vonalon van annak jól megy és nincs nagyon miről írni. Ezzel én is így vagyok. Viszont unalmas, hogy hiába marad ki pár száz hsz, mikor beleolvasok, olyan mintha mi sem történt volna. Ugyanazok az elvetemült 1000X kérdezett kezdő lépések, aktuális ...iui helyzetjelentések. Tul.képp semmi olyan ami egy CM vonalat követő nem kezdőt érdekelhetne.
    Ennyi erővel (meg ilyen sok hsz-vel) nyugodtan lehetett volna defy kezdőknek segítő topic, meg iui topic, még csak cm nem is kell mert azt amennyire kevesen követik, maradhatott volna a közösben. Szétválasztva sokkal jobban téma specifikus lehetne az olvasás, meg a keresés is.
    Félreértés ne essék, én segítettem már kezdőknek nem keveset, de szerintem érthető ha egy fél év után már nem szeretném századszor ugyanazt leírni. Sőt, a ...iui pártiaknak is nagy :R mert következetesen kitartanak és próbálgatnak minden kiadást, és segítenek egymásnak.
    Csak épp egy cm pártinak ez nem érdekfeszítő.
    Így hát míg nincs valami CM-el foglalkozó hely addig vissza a readonly, vagy readseldom mód.

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák