Keresés

Aktív témák

  • tarnagy

    aktív tag

    válasz chab7 #18151 üzenetére

    chab7
    Egyetértek!!
    Nem tudom, hogy megy ez, de valaki, aki ért hozzá csinálhatna egy külön MIUI-topikot, valahogyan úgy, hogy utalás legyen benne a Mélyvíz(1?)-ben föllelhető előzményekre. A MIUI különféle változatai szerintem igenis megérnének ennyit.

    Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

  • domerator

    veterán

    válasz chab7 #18151 üzenetére

    chab:

    Egy-másfél hónapja meg alig volt szó miui-ról, sőt... éppen szinte mindenki a cm7-ről beszélt itt a topicokban és épp te hurrogtál le, hogy állandóan "reklámozom" a miui vonalat... hát nem kellett reklám, így esett, hogy többen kedvet kaptak hozzá...

    Egyszerűen nem értem, hogy mi ez a dac a részedről. Ha csináltattok egy defycm7 topicot, akkor még inkább szét lesz tördelve az egész... kinek lesz jó ez? Mi akadályoz meg, hogy ugyanúgy, ahogy bárki más, ide írd a cm7-tel kapcsolatos dolgaidat? Úgy kezeled azokat, akik miui vonalon vannak és itt kérnek segítséget, vagy itt osztják meg a tapasztalatokat, mint egy másik vallás, vagy ellenség...

    A fórum meg már csak ilyen... mindig lesznek olyanok, akik nem olvasnak vissza eléggé, vagy nem tudják mit is keressenek, vagy bajban vannak és hamarabb valaki tapasztaltnak a segítségét kérni, mint keresgélni, amíg lehet, hoogy lemerül az akku... sorolhatnám... no meg nem vagyunk egyformák. A kirívó eseteket én is ki nem állom (MxM19 pl.), de ha valaki megkérdezi, hogy kell-e 2ndinit a miui flsah után, akkor meg fogom neki mondani, mert ugyanannyi karakter, mintha figyelmeztetem a keresésre.

    Mindenféle támadás nélkül írtam ezeket... egyszerűen csak nem értem...

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • Lacopapi

    addikt

    válasz chab7 #18151 üzenetére

    Megértelek,de ne feledd,hogy ez valamiért így alakult...én szerettem a CM vonalat is,de amikor naponta marháskodtak bele a fiúk és minden csak rosszabb lett,meg kiszámíthatatlanná vált az egész,akkor abbahagytam.A kiskaput az tette be ,hogy a stable sem lett stable,na innentől már leálltam csakugyan.Van eltéve 17-es,meg egy 21-es nightly (azok remekül sikerültek),azokat alkalmasint lehet,hogy visszateszem,de ezek az újabb fejlesztések már hidegen hagynak.
    Gondolom pár ember kedvét szegte rajtam kívül is ez az összevisszaság.
    Majd helyrerázódik a banda,aztán kihoznak vmi jót is...akkor meg felhorgad a tábor és jósokan lesztek megint :DD
    Mint ahogyan először MIUI csak kevés volt,akkoriban a CM futott.
    A kérdezők tekintetében meg teljsen igazad van...olvasás helyett ideesik és rád dobja a szennyest-adj uram,de rögtön alapon.Merthogy ez egyszerűbb...node ilyenek vagyunk,mi emberek (mondják,akik ilyenek).. :))

    w333...NEKED.

    [ Szerkesztve ]

  • Tex

    senior tag

    válasz chab7 #18151 üzenetére

    Ha jól tudom a Miui is CM, de javítsatok ki ha tévedek.
    Egyébiránt ez a topik ha jól emlékszem azoknak készült akik már túlléptek a defy felhasználói szinten (pl: romot cserélnek). És ez arról is szól szerintem, persze néha jönnek a "mindennapos kérdezők" akik nem tudnak visszaolvasni vagy keresni, de ez minden topikban van. Én használtam CM-t, Miui-t (jelenleg Wiui 12.02 van - hotspot bekapcsolva de nem csatlakozik). De várom a CM9-t meg a Miui 4-t is. És én elszoktam olvasni minden romra vonatkozó tapasztalatot, mert ha beindul a bogár nálam akkor cserélgetek romokat (mondjuk nem annyit mint Mozz :) ) és akkor jó tudni melyiknél mire számíthatok. Szerintem nincs értelme szakadni Miui vagy CM táborra, mindkettő jó és mindkettőt sokan használják egyéni preferencia kinek mi jön be. Lehet hogy most egyik romról több szó van, de lehet a következő héten a másikról lesz, amelyikben van esemény az pörög jobban ez nyilvánvaló szerintem....

    "Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

Aktív témák