Új hozzászólás Aktív témák

  • x360elite

    őstag

    válasz kazuma921 #1335 üzenetére

    Nálam még anno 360-on volt hasonló probléma. Ugye 4 dolog lehet.

    1; Nem megfelelő az internet kapcsolatod. Ez elmondásod szerint ebben az esetben nem lehet. Rendben elfogadom, hogy így van, mégis csak a te net-ed, te látod :K

    2; Rossz régióban van a box. Értsd: Anglia, USA, Új-Zéland, Ausztrália, ilyesmi. Ha így van, akkor az adott régióból fog elsődlegesen ellenfelet sorsolni neked, ami azért nem jó, mert a géped fizikálisan elég messze van és így érthető a lagg. Régióváltás a következő módon lehetséges:
    Jelentkezz be az Xbox One konzolra.
    Nyomd meg az Xbox gombot.
    Válaszd a Settings lehetőséget.
    Majd a System elemet.
    Utána a Language & location lehetőséget.
    Itt jelöld ki az új helyet a listáról, majd Restart now.

    3; Beállítási probléma az útválasztónál. Pl. nincs belőve az UPNP (tudom, hogy ez alap minden eszköznél, de rengetegszer láttam már olyat, hogy ki volt kapcsolva, vagy eleve nem tudta a készülék). Esetleg megy az UPNP, de ennek ellenére pár port valamiért zárva van.
    88-as port
    3074-es port
    53-as port
    80-as port
    500-as port
    3544-es port
    4500-as port
    Ezek mindenképp legyenek nyitva.

    4; Valóban ennyire szar a szembejövők internete. :( Ezzel nem lehet mit kezdeni.

    Ha ezek közül egyik probléma sem áll fenn (bár a 4-diket nem tudod ellenőrizni), akkor még agyalok kicsit, hogy mi lehet, de a legvalószínűbbeket leírtam.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

Új hozzászólás Aktív témák