Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio100jozs

    őstag

    válasz paleee #11981 üzenetére

    2,5 Mbitre 2500 Ft? Az a nyilvános akciós árnál is drágább, ebben mi az ügyfélmegtartó ár?

  • degec

    senior tag

    válasz paleee #11981 üzenetére

    minden eseteben működik mert, 15 perc telefonálgatás után már én is a metálkom zrt nagy főnökével beszéltem --> a upc hova húzza ugyan a kábel című témáról, csupán fellépés és beszélőke kérdése ..de nem polírozom itt magam nem ez a lényeg... De segítek majd. !!!! nyugi.. Offline irodába megmondom hova menjél és akkor lesz ilyen ügyfélmegtartód. ha most is upc s vagy csak akkor tudok segíteni..még egy két embert tudok segíteni benyomni, de csak majd privátba és csak majd akkor ha a területeteken kész a kábelka.addig nem pattog. nem előszerződik, mer az himihumi külsős upc-s vagy nagydumás képviselő aki zérót ér,na azt ne...321 vel feljebb valaki írta név cím telefonnal, hogy mekkora jófej csóka akivel szerződött, én azzal a makival tartottam a kapcsolatot, oriási dumával rendelkezett (értékesítő nem hiába), de ehhez képest sokkal informáltabb voltam mint Ő. Azt se tudta hova mikor mehet, Ő mondókája szerint még múlt héten is csak 2018 tavaszán lehetne mozgolódni, ehhez képest 3 hét és kötjük kb.. :) felhívtam elmondtam neki mi a helyzet, totál meg volt döbbenve mondtam köszi megyünk offline upc irodába, mert mindent meg tudnak ők is csinálni már ügyfélmegtartót is adhatnak úgyhogy kabbdbe.nézzél körül, aztán legyél okos, hamér ennyire 456 ezer szerződést akarol kötni itt a 29ben,. megadtam név cím telfeonját annak az upc nagy fejesnek aki a generálkivitelezőt, és a bekötő két kivitelező céget összekordinálja, mondhatni lényegében eldönti, hogy hova folytatódjon a kábelhúzás, aztán elköszöntem letettem a telefont. ha valaki cégen belül ennyire hüJe, hogy nem tud kérdezni, és értékesítő is, és tőle 4 szobányira van mind kiderült ,akkor az hüJe :D nemtók mást mondani, én ha ott dogoznék már ma monori táblánál állnék rajtra készen 29be jönni értékesíteni elsőnek, és mindenkit elhappolnék..de mindegy is. q*va fura cég ez az upc, így ahogy egyre többet látok bele a működésébe, télnyleg továbbra is csak azt tudom mondani, hogy ezek csoda hogy léteznek, de ezt írtam már 34 el feljebb is, ezt a szervezésükre marketingjükre fb csoportjukra értem, és a 29 es elmaradásukra.

Új hozzászólás Aktív témák