Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Nooeca #11512 üzenetére

    Egyrészt szerintem szeptember-október az még idén lesz, másrészt sehol sem írtam, hogy mennyi települést fed majd le a T ezen egy év alatt!!! Szóval nem értem a problémádat... Lehet lefednek még 15 települést ebben az egy évben, de ha pont az nem lenne benne ami engem érint (Örkény), akkor a hajamra kenhetem...

    Ennek ellenére írtam azt (mivel abban hiszek/bízok, hogy még idén biztosan meg lesz itt is a hálózat kiépítése), hogy szerintem a 3. negyedévben már biztosan reális lesz a dolog és akkor nem várok a UPC-re, ami viszont a fentebb már elhangzott válaszokra alapozva, idénre már nem várható.

    Jelenleg nulla mozgás van a településen (se T, se UPC) és úgy gondolom (direkt legrosszabb eshetőségként), hogy ez pár hónapig még így is marad mivel el vannak foglalva rendesen a környező településeken ahogy olvasom, és egy ekkora város azért mondjuk nagyságrendileg 2-3 hónapnyi melót biztosan ad a szerelőknek (laikusként gondolom így).

    Ha ezt mind összeadom akkor úgy 5-8 hónap a tippem mire elérhetőek lesznek itt nálunk a T különböző komolyabb csomagjai. Ez szerintem eléggé reális gondolatmenet... Persze ha tudsz valami szuper titkos belső infót, akkor szívesen veszem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák