Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz gulyasa #816 üzenetére

    Huh jót kérdeztél fogalmam sincs :)

    csak azért mertem ajánlani mert olcsó persze itt sokan szidják a telenort, napijegyet nem is akartam ajánlani csak szóba hoztam :)

    kicsit besegítettem :)

    Egyik topikban szó volt arról hogy a mobilnetnek nem igazán strapa bíró a vonala, az az hamar megdöglik ha sokan vannak rajta remélem értesz :)

    Innenstől át adlak az okosoknak :) nem tűnök el de annyira nem értek hozzá, ja és üzenem a másik fórumtársnak aki itt engem szét akar szedni hogy még ha neten is találtam azt amit ajánlottam az miért probléma? miért baj hogy segíteni akarok ? majd az illető ki hámozza ami kell neki a sok ajánlatból pénztárcájának megfelelőt :)

    soha nem ajánlottam senkinek szart mert lelki ismeretes vagyok ha eladó lennék sokan szeretnének itt, na ennyit erről :)

    üdv :)

    ui: vagy esetleg érdemes lehet megvenni Myaudiotól a usb sticket, az csak 3g tud ha jól tudom, igaz kicsit drágább aszem 10 ezer ft, de abba úgy tudom azt teszel amit akarsz :)

    Telenoros cuccban nem vagyok biztos hogy tudod cserélni a kártyát szerintem nem lehetséges

    Nézd csak erre gondoltam Myaudiótol :

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák