Új hozzászólás Aktív témák

  • Bull Boss

    senior tag

    válasz Lolipop #60136 üzenetére

    Lollipop!

    Ez már 2 éve történt, igazából el is felejtettem, csak most hogy újra előjött Újharangod rémlett ez az ominózus eset. Én akkor üzemanyaggal együtt olyan 3ezerrel voltam minuszba (+ az elvesztegetett idő a fuvarral). Láttam milyen körülmények között éltek, igazából azért is nem voltam határozottabb a dologban. (bár nem tudom miért kellett akkor VGA-t fejleszteni ha másra sincs..)

    Részemről én annyit kérek csak, hogy ne legyen több ilyen lehúzásos dolog. Itt a legtöbben már amúgyis nyomott áron hirdetnek. Mi azokat is előszeretettel lealkudjuk, de talán szívesebben is engedünk egymásnak, mert lehet legközelebb a másiknak lesz szüksége valamire és akkor meg én engedek. Ez a baráti-szeretet kapcsolat jellemzi szerintem legtöbbször a miskolci PH! -sokat. Erről árulkodnak a közös szalonnasütések is vagy az ingyenes felajánlások.

    Annyit kérünk csak, hogy ne legyen ilyen többször, hogy még helyszínen az amúgyis baráti árból szociális helyzetre, bármire hivatkozva még alkudozni...

    Mert ez csupán a mi jó lelkünknek a megerőszakolása, hogy ilyenkor nem küldünk el a... :U

    Részemről ennyi. :R

Új hozzászólás Aktív témák