Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz sasNAXO #60567 üzenetére

    "Szerintem egyáltalán nem rossz, de valszeg nem tartom majd meg."
    Mármint melyik elemet?
    Vagy magát az egész PC-t?

    Azért kérdezem, mert nekem egy HDplex HIFI 250-es táppal van olyan gondom hogy a 3,3V rail el van mászva, specifikáción kívülre(asszem 3,7V), elsőre a HDPlex contact azt írta hogy ezt így tervezték...
    Aztán visszakérdeztem hogy ha ez szándékos tervezés, akkor hajlandó-e írásban garantálni nekem a mérnök csapat, hogy tutira nem fog emiatt tönkremenni a PCIe slotba dugott nvme SSD, vagy 2,5G lan? Na erre már azt írta hogy nem tudja garantálni...majd visszakérdeztem hogy de fentebb azt írta hogy tervezett állapot, akkor most hogy is van ez? Na azóta nem kaptam választ. :D

    Nekem szerencsére csak egy kísérleti projekthez kell, nem valamelyik jelenlegi projektemhez, de bosszantó.
    Meg ahhoz kell hogy majd befotózom a konfigot, feltöltöm HDPlex forumára meg írok egy rövid forum bejegyzést az adott buildról, amiért elvileg jár egy 50 dodó-s kupon a saját felületükre, hogy berendeljem azt a GAN egységet ami Neked van és kicseréljem...hogy ne legyen külső kocka ACDC.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák