Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    válasz seller007 #83217 üzenetére

    Ez sajnos egy mentalitás. Te vagy a kisebb, ezért nem számítasz. A robogó elé nekem folyton kikanyarodnak aztán fékezhetek. De autó ugyan ez. Alapból egy XC90-el járok. 2,7 tonna 5 méter. De ha valami miatt kiesik, akkor az öregem kis Swiftjével. Ég és föld a különbség... Mint ha kötelező lenne letolni, elém vágni, elsőbbséget meg nem adni. A Volvo is van akit zavar hogy nem lát tőle és elé vág, de lényegesen kevesebb az ilyen eset.

    Sebesség téma. Robogónál engem nem zavar. Megy 60-at az nekem elég. Kisvárosba lakok, fő útra nem viszem ki. Helyben meg nincs akkora forgalom hogy ne legyen így is élhető. Ellenben a gyorsulás :D Ugorjon ki alólam és azt a hatvanat azonnal érje el :)) Emiatt is robbant szét a tűgörgő az Amicoba :DDD A kis Jogot nem tiprom, érezni hogy a 45 esik jól neki. De az Apriliához nem véletlenül vettem 18 lovat bíró főtengelyt. Remélem tavaszig össze is tudom majd szedni a többit is hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák