Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz energy4ever #77646 üzenetére

    Kezdem a végéről a válaszadást.
    "Felveszem nehany ujsagiroval a kapcsolatot, ha par het alatt nem kapjak fel, akkor besetalok egy rendorsegre szemelyesen!" - Semmi értelme, le fogják zárni ismeretlen tettes ellen, illetve igazolnod kell a tényeket, amit nem fogsz tudni.

    "Nekem minden motorom rendben van jogilag. Az SMKP-m: 42Km/h val megy max, tomege 39Kg, 49cc, lampai gyari izzosak.
    Az A1-es motorom is, 124cc, 11KW, full gyari... Adokat fizetem.
    Ezek meg basznak fizetni teljesitmenyadot, ha elkovet valamit, nemis lehet azonositani rendszam hianyaban a gepjarmuvet. Gondolom kategoriaja sincs, valamint KGFB-sincsen rendben mert SMKP-kent megy. Ha o csinal egy balesetet, akkor nem lesz kifizetve a karod a biztosito alltal!? Undorito!!!" - Nekünk is egy 101ccm-es Scara van (9,6Nm, 8Le), ami épp hamarosan rendszámot fog kapni. Bár ezen a helyzetjelző és rendszámtábla világítás Led-et kapott, de ezt biztosan nem fogja senki megnézni (tapasztalat). De ennek is két éle van, tegyük fel, hogy átlag polgárőrjóskának nem adtak szolgálati járművet, pusztán az üzemanyagköltségét állják, és így a saját motorját használja. Így az ő szájából sem venném ki a kenyeret. De lehet ő sem tudja hogy maxi robogón ül (bár ezt kétlem).

    #77644 Debilon: A postás/polgárőr Liberty/NSC Vision nekem is rémlik, azokat rendszeresítették.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • d@vee

    őstag

    válasz energy4ever #77646 üzenetére

    Ránézésre én nem tudnám hogy az 101ccm-es. Lehet az öreg se vágja annyira. Azért felakasztani meg a házat rágyújtani nem kellene :U
    Nem fáj az nekem hogy olyannal jár és kevesebb sem leszek vele. Amíg nem 650-es Burgman-ról kaparja le a 6-ost és használja 50-esként, addig meg életveszély sincs jelen.

    [ Szerkesztve ]

    Ja

Új hozzászólás Aktív témák