Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Criton #24796 üzenetére

    Ez olyan holdudvar-hatásnak tűnt, mivel személyesen nem ismered, nem tudod milyen ember, ha lenne lehetőségem másodállásban/hobbiként, és nem lennék ennyire korrekt/tisztességes, anyám nem így nevelt volna, vagy nem pont az adott csillag állás alatt születtem volna, akkor lehet én is azt csinálnám amit ő. Itt mint korábban írtam, nem a hirdetővel van a gond, hanem az emberek hozzáállásával. Pl.: adott motorra ráteszek egy magas plexit, egy dobozt, átfújom, kijavítom a karclásokat, vissza tekerem a km órát, gumikat, fékeket cserélek, felmatricázom, fiatalabbként hirdetem, írok egy kamu adás-vételit, és haszonnal meghirdetem, akkor megfogják venni, mert Józsi néninek, Mariska bácsinak ez tetszik, egy szép rózsaszín köd, egy pihe-puha felhő, ami elhiteti vele hogy egy 5-10-15 éves gép olyan állapotú mint egy új, és ő, mert hát ki más, Ő az a szerencsés, aki negyed áron megveheti, az új árához képest!

    #24799 runner 125: Nem akarok összeveszni, így inkább abbahagyom. Annyit megsúgok hogy Aeroxhoz bőven van vaterán alkatrész, könnyen csinálok neked 10 éves motorból 2-3 éveset, vagy legalábbis úgy kinézőt! Ismerős is nagy motorszaki, elvileg 06'-os Aeroxot vett. A valóság az hogy jó az 01'-esnek is, új ülés, kerekek,fékeke, idomok, matrica, műszerfal. A neppernek megérte, a tökéletes trükk, és nem holmi műszerfalon vagy műanyag idomon kockáztatta motor illúzióját. Lövésed meg már volt róla, többször írtam hogy "ezt nem venném", elég sok Aeroxra írtam, ha észre vették, és SR-ekkel is ez gond hogy kereskedők nagyon rá vannak bukva. Nem, nem csak kakit árulhat egy kereskedő, de 70-80%-ban át akar ejteni, mert ez a munkája.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák