Új hozzászólás Aktív témák

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz fabula #42767 üzenetére

    És a fórum lényege, hogy mindenki leírja a véleményét (is).
    Szóval nem kéne senkinek beszólnia, ha leírom a véleményem. Nekem van X1C-m, nem neked. Mégis úgy tolod a P1-et, mintha ismernéd az X1C-t. Az én célom is az, hogy a leendő tulaj a legjobb döntést hozza. Épp ezért kell megvizsgálni mind a két gépet és (szerintem) nem kapásból a képébe tolni, hogy a P1S a legjobb vétel, vegye azt, nekünk is az van és milyen jó, nem hiányzik az X1C cucca (amit nem is ismersz testközelből), tök fölösleges, mindenki kikapcsol mindent...

    A Lidar-ral pont, hogy nincs bajom. Itt a fórumon sem olvastam, hogy másnak lenne. Egyszer bekalibrálom az anyagot, nem kalibrálgatok minden nyomtatás előtt.
    Ha szép egyenes ágyam lenne, akkor még a szintezést is kihagynám. És az sem lett volna gond, mikor elcseszték a firmware-ben a szintezést.
    A spagetti érzékelés egy ideje nincs bekapcsolva pont az említett okok miatt. De ez nem jelenti azt, hogy egyszer nem lesz jó. Lehet, hogy már most is sokkal jobb, mint 2 firmware-rel ezelőtt.
    A Textured lapnál sem reklamál már, ha be van kapcsolva az első réteg elemzése.
    Fejlesztgetik lassan. Amit most egyesek kikapcsolgatnak, majd később visszakapcsolgatják. Mert lesz rá lehetőségük.

Új hozzászólás Aktív témák