Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    Ne felejtsük el az nVidia driverből már akár GTX 750-nel is bekapcsolható "nis-t"....ami GTX kártyákra optimalizált "DLSS" -ként funkcionál.
    (Mivel a DLSS ugye RTX feature) :R

    Érdemes róla tesztet nézni....hogy pl GTX1080ti nis 1080p, de 1440p-nek felel meg a látvány....köröket ráver a natív 1440p-ben tekerő 6600-ra..pedig szinte ugyanaz a kép van előttünk...de nem mindegy hogy 90 vagy 50 fps-sel pl... ;]

    Érdekesség: (próbáltam)
    Egy RTX kártyán driverből kapcsolt nis és még erre játékon belül rátolt a "DLSS balanced" pl, "FullHD"-ben is majdnem duplázza az fps-t :D :C :R de a nis és DLSS nélküli natív 1080p ugyanúgy csutkázott grafikán már 50 cm-től nem látható eltérés....nagyon kell figyelni a távoli objektumokat hogy lássak egy pici eltérést...de cserébe az fps jobban kilő mintha natív 720p-ben futtatnám. :DDD

    A jövőt én az ilyen feature-ökben és a dinamikus skálázásban látom.....
    lásd "nextgen konzolok" :R

    Jelenleg van olyan AMD skálázás (muszáj volt valamit próbálkozni válaszként), ami nVidia kártyán jobban is fut mint a sajátjukon...van még mit reszelni nekik driver téren is.....Raytracing-et már nem is említem.... :C

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700K - 64Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600K - 32Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák