Új hozzászólás Aktív témák

  • kalidor55

    aktív tag

    na! végre megy a zsuga!!! sokkal jobb, mint gondoltam!!, minőségre ugyanaz, mint az asztali, samum, vagy még talán 1 hajszálnyival jobb is!!!! gyors csatorna váltás, kb 1 mp belűli, még a hd adásokon is! minden csatornát befogott elsőre és nincs hang elcsúszás, meg egyébb prücök, amikről olvastam más, usb-és kütyüknél. a tv nézésekor, 5-7%-os a proci használat, ez simán jó! egyszóval, naggyon király!!!!! megérte a pénzt!!!! a winfos legújabb verzióit támogatóknak, meg anyit mondanék, hogy, most xp alatt megy és hibátlanul gyorsan, mivel van a gépemen egyébb ok miatt, win 7 is azon is kipróbáltam, de hd adásoknál, van olykor beröccenés és a procit is 10-12%-on hazsnálja. persze lehet, hogy hiányzik még a win7-nek még valami frissítés, vagy egyébb faxság, de kedves win fanok! xp-ét nem kell még leírni! köszönöm mindenkinek, aki igyekezett segíteni!!!! még tezstelem a kártyát, hogy nincs e fagyás, vagy kilépés, az hosszú távon derűl ki, kb 1 napja megy, röccenet nélkűl, egyenlőre! ez a tbs valóban nagyon jó minőséget ad!! a felvétel is ugyanaz a minőség, mint a lejátszott, mpg, vagy ts tud lenni, de mpg az talán hazsnálhatóbb, a felvételt kiírva penre, a samu tv-ém simán játszotta a mpg fájlokat, a ts-nél kicsit hezitált, hogy a hang formátum, nem okés, de lejátszotta végülis. mivel nappal dolgozom, felveszek mindent, amire kíváncsi vagyok a tv-éből, majd este a hálóban megnézem rem fázisig ájulva. :)) :))

    olyan közel még sosem voltam a halálhoz, mint ma!!

Új hozzászólás Aktív témák