Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz Geza26 #28178 üzenetére

    Én elálltam a 49XF8505 vásárlásától. (Edigitál, Ezred utcai szervizében, azonnal visszaadták a pénzt.) Szemből tökéletes a képe, de oldalról zavaróan fakul. Tudom a VA miatt van, de zavarta a családot. Veszek egy 43XF8596-at. Ha az sem jön be, akkor inkább várok Oled TV-re 1-2 évet. Lehet addigra már az is 200-250k lesz. Pláne ha kisebb 43", 49" méretben is elkezdenék gyártani. Tényleg az lehet, hogy kezdik a vásárlókat az Oledre terelni, ahogy tették ezt az FHD-ról, 4K-ra. Illetve lehet a felsőkategóriás LED TV-k még jók. 9 éve, annyiért vettem a Panát, amennyiért most a Sony-t. Lehet akkor ez felsőkategóriás TV volt. Még mindig szuper a képe. Nincs is rajta háttérvilágítás állítás lehetőség, de valahogy erőteljesebb, "csillogóbb" a képe. Komolyan mondom, inkább ne legyen tök sötétben fekete a fekete, de a képe ilyen legyen. Egyébként azért nincs hátérvilágítás állítás lehetőség az X85-nél, mert Edge? Lehet a direkt LED hiányzik, mert a XF9005-nek, mintha "erőteljesebb" képe lett volna. Ez a CCFL is direkt led világítás szerű?
    TV szervizben kérdeztem, hol lehetne jó használt FHD-s TV-t venni, semmit sem tudtak ajánlani. Szerintük is sz@rok a mai TV-k, (MM-ben is ezt mondták), ők is az Oldet ajánlották.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák