Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz CHIPman #44304 üzenetére

    "Csak a felhasználó félrevezetése miatt vágtam vissza azzal"

    Azt hogy ennek mi ertelme volt csak te tudod. Egyebkent nem az osszefoglalobol szedem az informaciot, azt hogy ezt mibol gondolod szinten te tudod. Meg ugy az itt mutatott hozzaallasod honna jon azt szinten. Belepisiltem valamikor az utobbi evekben itt a levesedbe vagy alltalanos ez nalad? Mert ha az elobbi akkor OK, ez van, csak nem emlekszem ra. Ha meg nem az akkor lehet normalisan is diskuralni. A helyesirasom meg olyan amilyen az osszesen 0 (nulla) magyar nyelvtanoraval a hatam mogott, az SSD-khez amugy sincs sok koze. Szoval ha nincs valami szemelyes animozitas amirol nem tudnak akkor felejtsuk el az egeszet.

    A temahoz:
    "Egyértelműen nem NVMe, rá is van írva, hogy PCIE x2"

    Nem attol egyertelmu hogy nem NVMe ami a matricara ra van vagy nincs ra irva. Attol fuggetelnul hogy jelen esetben a regi es rovid eletu PCIe/AHCI termekrol van szo. A valaszom is az idezett mondat fogalmazasabol indult ki es csak az aktualis termekeknel igaz (az egyenlet forditva mindig, de nem azt irtam). Az osszefoglaloval kapcsolatos problemakat a topic gazdajaval megbeszelheted ha gondolod, nem hinnem hogy ellene lenne ha valaki frissiti.

    (#44307) dugø
    Ja, regi OEM cucc, a Dell-nel voltak infok.

    (#44309) CHIPman
    Eltartott egy darabig amig a linkelt darabrol hasznalhato info jott elo, regi OE cuccoknal ez nem ritka.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák