Új hozzászólás Aktív témák

  • werszomjas

    őstag

    Üdv.

    Samsung 840 120GB és Kingston V300 120GB között elmélkedem.

    Utóbbi 1000ft-al drágább, mindkettő 3év gar.

    Kicsit vissza olvastam és még nem is olyan régen (~2 hónapja) a V300-al úgy látom voltak gondok, 10ből 3 hibás volt?

    Mostanában meg van még ez az arány, vagy az csak egy rossz szállítmány volt?

    Nem tudok dönteni, átlag felhasználásra kell, win7, néhány program ( videót is vágok ha az jelent valamit) 1-2 játék, amikkel online játszom, minden más megy a hdd-re.

    Asus M5A97 EVO R2.0 lapra lenne kötve egy FX-8320 társaságában.

    Oké, hogy mindkettő garanciás, de a telepítgetés, gép belakása nem két perc, plusz a garanciáztatás sem, a lényeg most inkább a megbízhatóság és a hosszú élettartam, minimum 3évig nem szeretnék majd a géphez nyúlni, tehát annyit el kéne menjen :U

    V300-ban tetszik ez amit itt fentebb olvastam, hogy tömöríti az adatokat, és egységnyi felírt adat a valóságban kevesebb, de a sok hibás darab elbizonytalanított.

    Sebességben gondolom észrevehetetlen a különbség az általam leírt használat mellett?

    Ha valaki esetleg ilyesmi helyen dolgozik egy statisztika jó lenne, hogy pl 100 samsungból mennyi hibás és 100 v300-ból mennyi :)

    Holnap kell megrendelnem, melyiket vegyem :F

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák