Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz TheMiller #76417 üzenetére

    Tobb tenyezos lehet a gond, aztan, hogy melyik okozza...
    Elviekben a routerednek elegnek kell lennie, az enyem se jobb, de egy legterben van a tv-vel. Mondjuk hatotavjaval nem vagyok kibekulve, de nem a lakas kozepen van, de ha meg ott lenne, akkor mar nincs pl. A tv-vel egy szobababan... Es ugye 5 ghz-en kellene racsatlakozni.
    A masik, hogy panelban meg a szomszadok is zavarhatnak, regebben azt mondogattak, hogy 5 ghz, aztan azon nincs akkora zavar, de most mar a szolgaltatok is 2 savossal operalnak. Mondjuk 5 ghz hatotavja kisebb.
    Gond lehet az usb megosztassal is, lehet, hogy a router nem birja.
    Aztan gond lehet a tv-vel is. Nalam az LG-vel egy ido utan akadtak meg a fullhd filmek is, mig ra nem jottem, hogy kihuzva a 230-bol es visszadugva megjavul. Mondjuk Samsungnal nem tudom van-e ilyen gond.
    Aztan lhet kodolas, bitrata problema is.
    En elso korben megneznem, hogy mondjuk egy notival akad-e a lejatszas a router mellett, majd a tv-s szobaban. Es lehet meg teszteket kitalalni...
    Vegso esetben cserelnek routert, es persze a NAS ettol fuggetlenul is johet...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

Új hozzászólás Aktív témák