Új hozzászólás Aktív témák

  • TriX2010

    tag

    válasz kali #72399 üzenetére

    AC1200-at közel két évig használtam. Jó ha háromszor restartoltam... Levegőben 400-450 mbit le és 250-300 fel... Teljesen stabilan... Na de akkor hol is az a nagy baj vele ami folyamatosan megvan? :U
    Mindemellett elfogadom amit írtál példának az AC66U tekintetében, de ez akkor is kevés így szerintem egy ilyen oldalon... Nincs tapasztalat a többit illetően? Vagy csak össze kéne szedni az infókat? Épp írtam egy tapasztalatot az előbb... És azért kíváncsi lennék, hogy a többi szegény c1200 használó nap mint nap szenved a nettel? Csak nekem volt ekkora mázlim, hogy semmi bajom nem volt vele? Kétlem...
    Nem hiszem, hogy nincs itt pár régi fórumtárs, aki olyan routert használ ami nincs az ajánlott listában és ne tudna némi beszámolót adni a sajátjáról....
    Linksys routert pl ne vegyen senki? És sorolhatnám.... Szóval én továbbra is azt mondom, hogy durván leragadtunk néhány típus ajánlásánál és nem gondolom, hogy ez így jól van... :U

    \"Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vennék, annyiért amennyit érnek és eladnám őket annyiért, amennyire tartják magukat\" NE használj AdBlock-ot a prohardver oldalain!

Új hozzászólás Aktív témák