Új hozzászólás Aktív témák

  • #00907776

    törölt tag

    Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni wifis router vásárláshoz. Mazsolázgatom az infokat, de elég ismeretlen ez a téma nekem, bocs ha zöldet írok...
    Szóval jelenleg egy TP-LINK TL-WR340GD (54Mbps) tulaj vagyok, upc fiber power 30 csomaggal, ami 30/3-at kínál. Modemmel jön is rendesen, de a wifi csak 20/3-at enged át. Szeretnék egy gyorsabb wifi routert, de pár elvárásom lenne:
    -magyar menü :K elég szegényes mind a tecnikai-, mind az angol nyelv tudásom.
    -(papíron)150Mps elég lenne , jó ideig nem fogom ezt túl lépni, feltéve ha:
    -bírja simán a hálózati játékokat, ps4-re vágyom :D
    -tudjam állítani több kliens esetén a felhasználható sávszélességet és ha létezik ilyen lehetőség akkor szabályozhassam hogy az engedélyezett gépek/telefonok az engedélyezett sávszélességet mettől-meddig használhassák.
    -úgy olvastam hogy van néhányban gyermekvédelem funkció, szemmel tartani a látogatott oldalakat, ezt is szeretném.
    -n-es legyen, de gondolom ez természetes.
    -úgy olvastam okos dolog ha tud automatikusan váltani 2,4 és 5 Mhz között, jól jöhet még.
    Szóval így hirtelen ennyi. Árat nem írok, nem merek :N De érzésem szerint 15-20 alatt nem úszom meg. Bizonytalan vagyok a típusokat illetően is, pl. D-Linket itt nem ajánlottatok, olvastam hogy pl néhánynál elég durva hátsó kapu lett beépítve. Tp-linkről is írnak itt-ott rosszat, de egy pl. Asusal biztos nem lehet mellé nyúlni.
    Előre is köszi, lécci ajánljatok min. 3-4-et, legyen miből válogatni :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák