Új hozzászólás Aktív témák

  • gerday.hu

    csendes tag

    Üdvözlet!

    Na kérem ... tapasztalat hegyek tornyosulnak a hátam mögött az utóbi four day router halmaz próbálgatása után ...

    Ügyes és okos ember lévén :) vásárlást megelőzvén napokat töltöttem el különböző fórumok router nyáladzása téma folyamányaképp ...

    1 kör:

    A dicséret, mely a Linksys WRT54GL érte ... hát mit is mondhatnék - transzba estem nem is kissé - ész nélkül rohantam a nagykerbe. Minél előbb endorfin halmaz boldog rabságában akartam uszikálni a föld felett 20cm-rel legalább tova.

    Paradicsom ide, paradicsom oda, a fal kérem szépen... az fal maradt!!! Én kis hiszékeny, benyaltam a marketinget tövig, de legalább is nem kicsit...

    Mi szegte le a kedvem javát nagy hirtelen: a távolság... 14,5 méter, na meg a 45cm tégla fal az '50-es évekből ... mikor very low signal-t konstatáltam szemem sarkábul kifelé vala: már tudtam és éreztem ... futhatok még bőven köröket a siker ocsúdásáig ... pont

    2. kör:

    Hiába vételeztem magyar forintért 5db-es antennát a vevő részére ... elmaradt az, amire kicsi szívem vágyakozott ...

    3. kör:

    Gravitációs késerlet képp, reptetni próbáltam a nem szép színű, de legalább két antennával felszerelkezett Linksys routerem ... Bernulli pajtás hogy mosolygott volna ha látja - szárnyak nélkül mily kis ideig marad a levegő közegben ...

    4. kör:

    Elhaladtam 4 kerekű, sok üveges személyes közlekedési tárgyammal úgy vagy 19 Km-re lévő közeli ismerősöm elektronikai boltjába... 0 Ft-ért az összes fellelhető routert barátilag próbaképp kölcsönöztem ... de megigértem a pajtikának, hogy gravitációs kisérleteket nem folytatok rajt.
    Két Infosmart egy SMC és egy Ergenic társaságában érkeztem oda, amit csak otthonnak hívnak ...

    Infosmartokkal még odáig sem jutottam, hogy WPA TSK bizonytalankodási tényezőkkel felvértezve összepárosadjanak ... lehet nem elég kitartóan nyomikáztam az a sok kicsi lapocskát betűkkel és számokkal bégravírozva....

    Ergenic WL006--- no comment --- 11b .. no WPA ..
    Térben viszont volt erő, igaz az belőlem kezdett kisugározni szeretteim irányába ...

    SMC WBR14GC : az eddig felsorolt gagyik között koronázatlan királyként kezdtem tisztelni ... egy ferdeszemű világból való, 18 számjegy, mely sorozatsám gyanán került fehéren feketén a készülék alsó felére ... tudatva nekem és embertársaimnak sokaságát vala... very good az eredmény ... de nem sokáig, mert még adok magamnak 1 kört...

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    A sok rizsa után azért még veszem a bátorságot, hogy kérdés gyanánt információ hiányomat betapasszam egy bizonyos eddig nem taglalt úgynevezett MIMO ügyben.

    Nem elméleti, inkább gyakorlati tapasztalat érdekelne...elsősorban távolság ügyben...

    Gigabyte GN-BR03GM MIMO ra gondoltam ... max repül ez is ..
    kevés ember akadt, ki dicsőítő szavakkal foglalta volna aranyba e márka képviselőit... mi a rákja?

    THX!

    www.gerday.hu

Új hozzászólás Aktív témák