Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz cinemazealot #63021 üzenetére

    Milyen heti/kétheti, otthon vagyok minden nap mindent azon nézek (film sorozat stb), tv szinte besincs kapcsolva (illetve mini PC kijelzőjeként funkcionál).
    Kevésbé fárasztó és bántja a szemet, pont a vetített kép miatt, nem a szemedbe világít, hanem a vászonra, főleg most hogy TV-k esetén már 2000 nit a fényerő, kiégeti a szemed szinte. Nincs ezen mit cáfolni, téged ez nem érdekel és így felesleges ezen vitázni.
    Ha zavar a DLP szivárvány akkor ne használd, van LCD és más egyéb technológia is, vagy ha van rá keret 3 DLP-s projektor is létezik.
    Egyébként igen ez gyakorlatilag egy hobbi, már lehet venni 100" körüli TV-ket ahol nem kell a projektorhoz kötött kompromisszum és szinte ugyan olyan hatást tudsz elérni még jobb képminőségben. Ha neked ez az út tetszik akkor csináld, de ne akard már megkövezni azokat akiket a projektor "feeling" vonz. Ha téged ez nem hat meg akkor ez nem a te világod.
    Az én projektoromnak nincs ventillátor zaja (vagy nem hallható, de már évek óta, szerintem passzív hűtése van).
    Kép,-hang lag sincs (nálam), nem tudom mit használsz, de valami nincs rendben.

Új hozzászólás Aktív témák