Új hozzászólás Aktív témák

  • Poo

    aktív tag

    válasz kraftxld #10632 üzenetére

    Csakis hp nyomtatókat használunk jelenleg a 6000n nyomtatót és 6500 AIO multifunkciósokat vesszük, és ami poén az egészben h 6500 AIO és 6500 AIO wifi közti különbség h a wifis támogatja a dosos nyomtatást részben mert van amit kilehet nyomtatni dosbol is de a sima 6500assal semmit abszólut és mi is furán álltunk a hozzá és hardwerileg teljesen ugyan az a 2 nyomtató kivéve h az egyikbe van wifi is na de ez csak érdekességképpen mondtam.
    Eddigi nyomtatók mentek ezzel a net use-os parancsal amit lentebb is írtam amik usb-s is volt de az újabb már nem, kollégám talált 2 progit ami úgy működik h fel egy kamu nyomtató az egyik progi átküldi a kamu nyomtatósorba a dolgokat és míg nem lépsz ki az alakalmázásból az ott szépen gyűlik egymás után és mikor kilépsz akkor a másik progi úgyszintén küldi tovább az igazi nyomtatónak a nyomtatni kívánt dolgokat de van amit elfelejt vagy a formátum nem felel meg meg ilyesmi szal az a progi nem jó sajna.
    Olyan lpt+usb kábelt meg még nem találtam erre én is gondoltam hogy vajon úgy mi csinálna a nyomi, szal ha találok akkor meglesem majd.

    Veszek eredeti tonereket,patronokat

Új hozzászólás Aktív témák