Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    hali!

    olvasgatom itt a hsz-okat, és komolyan, nem értem... nekem egy 478-as foglalatú intel konfigom van még mindig, legalább 6 éve, és ugyan nem játszom a legújabb hiper játékokkal, de minden más tökéletesen működik! megbízható, gyors, soha nem csalódtam benne! kiemelném, hogy átlag user vagyok, nem a gépemmel dolgozom, de használva van rendesen, megy a letöltés, játék, net, HD filmej stb stb..
    ne akarja már nekem megmondani senki, hogy ha - maradva az intelnél - most nem a legújabb i7, i5 verziót veszi az ember, hanem pl egy p45-ös konfigot, egy korrekt, 3 Ghz fölött járatott procival (tudtommal az mindenre elég kell legyen), akkor nem lesz kielégítően kiszolgálva még ÉVEKIG CPU erő szinten könyörgöm! dobálóztok itt a legújabb csilivilivel.... ismétlem, ha maradunk intel platformon. jómagam mindig is az voltam például, és mindenkinek megvan az ízlése, ennyi. lehet, hogy AMD-re váltva sem csalódnék, de nekem már ez marad szerintem, és sokan vannak ezzel így. nekem bizonyított, hosszú évek óta van egy Abit IC7-es konfigom, nap-mint-nap terhelve, soha baja nem volt. megbízom benne. pár ezresért többért fogok cserélni, mintha AMD-re váltanék, de maradok.
    a lényeg az, hogy nehogy már csak a felső kategóriában lehessen intelt cserélni!!! vagy olcsóbban AMD.. ugyan már! szerintem ha vesz az ember egy e7500 körülit, vagy drágábban e8000-es szériából valamit, alá p45-ös lg 775-öt, akkor el lesz látva BŐVEN addig, amíg nem "kell" cserélnie 4 magra...(pff, minek is? 5 fps-ért? akkor cseréljen az ember vga-t, azzal nyer 30 fps-t..) de akkor is tehet majd bele 4 magos cpu-t alaplap cseréje nélkül...
    az meg hogy a ddr2-nél mennyivel gyorsabb a ddr3, más kérdés, én erről sem hallottam ódákat zengeni...

    és mielőtt bárki belekötne, ezt az általános tanácsok szintjén mondom, aki extrém tuningoló, gigamegaherz- őrült, az az ő dolga, hobbija, ő majd cserél az aktuális ár-érték győztesre. de a többieknek igenis vannak alternatívák intelből! szerintem nyugodtan cseréljen bárki p45-re például.....
    szerintem... :)

    off, vagy nem off, nézőpont kérdése.... és csak semmi flame, ez a véleményem!

    üdv!

Új hozzászólás Aktív témák