Új hozzászólás Aktív témák

  • Munkas

    aktív tag

    válasz PociAti #17370 üzenetére

    Kösz! Én A4-et próbáltam nézni, de a Brother PR-osai türelemre nevelik az embert. Vagy csak a magyar viszonteladók nem érdekeltek az értékesítésükben. De lehet, hogy legjobban akkor járok, ha az árukeresőt veszem fel a tiltott oldalak közé, amúgy is egyre rosszabb.
    Szóval az árukeresőn próbáltam találni olyan modellt, ami fejet tisztít (T) van benne wifi (W) és még képes két oldalasban nyomtatni. Ez üres halmaz lett.
    Feladtam a (T)-t, maradt 2 lézer. Egyik még jó is lenne csak már 5 éves modell.
    Kihagytam a (W)-t is. Ugyanaz a kettő.
    Kiszedtem a kétoldalas nyomtatást is. Lett 12. De egyszerűen nem hiszem le, hogy egy 180-200 eFt-os nyomatókban csak manuálisan megy, de van több amelyikben (állítólag) nincs is.
    A haszontalanul beleölt idő már lassan többe kerül, mint maga termék. Egyszer már félretettem a dolgot egy hétre, hátha most menni fog, de mégsem. Biztos, hogy valamit rosszul csinálok, hiszen tényleg ritkán vesz az ember nyomtatót, de az általános tippek ellenére lehet, hogy el kell engedem ezt a Brothert. Ez így zsákbamacska :(

Új hozzászólás Aktív témák