Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz atala #12080 üzenetére

    Én is hasonló képpen jártam, csakhogy én a tintatartályos nyomtatók kapcsán.
    Minél többet olvasgatok, annál inkább nem szabad egyik terméket sem megvenni.
    Epson: rossz a papírmechanizmusa, a fejek hamar tönkre mennek, a komolyabb típusoknál meg ezeken kívül (pl. L565) még a szkenner is ipari hulladék.
    HP: Támogatás nulla, pótalkatrész nulla, fejek ipari hulladékok, nyomtatási sebesség lassú.
    Canon: Az Epsonnál fakóbb színek, és nekem személy szerint drága is; több, mint a hasonló tudású Epson.
    Brother: Soha semmilyen körülmények között ne vegyen senki ilyet. Fejek selejtek, ha nem nyomtatsz havi 5000 oldalt, akkor a Brother nem vállal semmilyen garanciát, a papírkezelése katasztrófa, a fénykép nyomtatásnál minden kép színhibás, aminek még a Brother sem tudja az okát, na meg persze ez is tetű, mivel a legjobb minőségben közel 5 perc egy fénykép nyomtatása (persze vörös, vagy sárgás tónusban; vagyis színhibásan); és különben is, NoName szar, amit nem szabad megvenni.
    Na akkor mit vegyen az átlag (l)juzer, vagyis én ezek után, ha nincs kidobni való fölös 50-60.000.-Ft-ja :F :W

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák