Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zomi1

    csendes tag

    Sziasztok :D egy kis segítségre lenne szükségem
    (1) Nyár folyamán venném
    (2) A keret 250-300 k
    (3) Felhasználás: Egyetemre kellene (info, szóval semmi komoly gépigényre nincs szükségem). Fontos a jó minőségű ház, billentyűzet, és hogy ne legyen nagyon nehéz, valamint az akkumulátor sem utolsó szempont.
    (4) Játék nem lesz, de ha az Overwatch minimum grafikán élvezhetően futna, annak örülnék
    (5) Mindenképpen IPS legyen, lehetőleg 14" és jó lenne, ha vékony kávájú lenne, mivel a kisebb méret előny (esetleg 15,6") FullHD legyen mindenképpen.
    (6) Heti 2-3 -szor lesz hordozva, nagyrészt hosszabb úton, ekkor utazás közben is használnám.
    (7) Operációs rendszer nem szükséges
    (8) Tárhely mérete és típusa: 256GB SSD vagy legalább 500GB HDD és mellé 120 GB SSD
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények?: Mivel 3-4 évig nem akarok újabb gépet venni, ezért 3 év garanciával szeretném mindenképpen.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Használt is szóba jöhet, de csak ha egy használt gép is kibír 3-4 évet (akár extra garanciát is vennék hozzá, ha lehetséges, bár nem tudom, hogy hol lehet ilyen garis használt gépeket venni).
    Kezdetben HP 440-en gondolkodtam (ebből már van g6-os is, ha jól látom), bár olvastam, hogy többen panaszkodnak a hűtéséről, szóval arról egyelőre letettem. A Dell Vostro 5481 -et néztem ki végül, mivel ez felel meg legjobban az elvárásaimnak, van benne egy dedikált videokártya (még ha gyenge is, talán arra megfelelő, amire kell) és ez a széria az összefoglalóban is ajánlott, valamint a háza is minőségibbnek tűnik, mint a HP háza, és a hűtése is jobb talán.
    Van valami oka, hogy az 5471-et ajánlátok inkább, vagy csak azért, mert az 5481 még friss és még nem nagyon lehet kapni? Vagy inkább ne vegyem az 5481-et?
    Esetleg valami használt gépet tudnátok ajánlani (+ valami megbízható beszerzési forrást hozzá, lehetőleg ahol adnak garanciát hozzá, vagy lehet külön venni). Célszerűbb egy használtat venni, mint egy belépő kategóriás új üzleti? Elsődleges szempont, hogy 3-4 évig kibírja.
    Köszönöm szépen :)

Új hozzászólás Aktív témák