Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    sziasztok!

    nem most esedékes a vásárlás, de lehet, hogy a közeljövőben aktuális lesz, és nem igazán találtam még olyan gépet, amire azt mondanám, hogy igen, ez lenne az, amit keresek. egy kis segítségre lenne szükségem.

    gondolkodtam rajta, hogy a mobilitás és a súly legyen a legfontosabb és akkor dokkoló, de elvetettem több okból. vázolom, hogy mire lenne szükségem, nem tuti, hogy létezik ilyen egyáltalán.

    hardver:

    - legalább 1600x900 felbontás, de inkább 1920x1080, matt
    - ehhez mérten 16-17" körüli kijelző
    - i7, 8gb ram, egy normális(nem kell brutális) dedikált vga
    - 128gb ssd, de fontos, hogy szeretnék bele egy HDD-t, legyen hely neki, és ne vesszen el a garancia.
    - odd nem kell
    - hdmi, webcam, usb 3.0 (gondolom ez alap)

    amire kell:

    - rengeteg internet, sokszor wifin
    - autocad zökkenőmentes és gyors használata(de egyéb 2D-3D tervező progi is, néha játszanék, de egyáltalán nem szempont)
    - jó üzemidő
    - minőségi anyagok(örülnék a fémnek), és összeszerelés(üzleti vagy elit konzumer, mindegy)
    - kis terhelésen halk legyen, sokat fog menni nagyon

    ezek mellett kellene a lehető legkisebb súlyt biztosítani. nincsen extrém igényem, nem szeretnék ultrabook kategóriát, de örülnék, ha közelebb lenne a 2,5kg-hoz, mint a 3-hoz.

    hát, ennyi lenne. terv szerint ez a gép lenne az életem pár évig akár, mindenhova vinnem kellene és sokat használni, szóval komoly igénybevétel kapna.

    az ár. itt lesz igazán durva, amit kérek. egyelőre olyan 400.000 körül szeretném tető alá hozni ezt a dolgot. tudnátok valamit javasolni?

    örülnék, ha lenne hozzá win8, és legalább 3-4 év garancia, ettől függően az ár mehet picit feljebb.

    megjegyzés:

    a HP gépek a legszimpatikusabbak, külsőre is, supportra is, minőségre is.

    megjegyzés #2:

    annyi könnyítés van, ami még nem 100% de bízom benne, hogy a 400k az lehet nettó ár.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák