Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    addikt

    válasz < CyberBob > #9336 üzenetére

    Ezt kicsit szerintem rosszul látod. Először is ezt írtad "végre lesz rendes fehér és jobb fekete az lcd-ken", ebből egy laikus mit von le? Azt, hogy a nem LED-eseknek szar a fehérjük és nem elég mély a fekete, magyarul éljen a LED, vegyük iziben... Fontos lenne leszögezni, hogy szerinted, szubjektíve...stb Mert ezt te kijelentetted, mint a LED háttérvilágítás érdeme és velejárója, pedig egyrészt ez egy egyéni tapasztalat, másrészt meg nem, vagy csak korlátozottan igaz. Vannak egyértelmű előnyei, de hátrányai is, és nagyon felülértékelik az emberek a marketing szarságnak köszönhetően. Abban igazad van, hogy lehet, hogy mást is érdekel, csak tedd nyilvánvalóvá, hogy ez a Te egyéni véleményed, amit két (LED-es és nem LED-es) típus összehasonlítása során szereztél. Más is volt ilyen összehasonlításon és szerinte is valamelyest kontrasztosabb volt az LG, de neki a Dell képe, színei élethűbbek, életszerűbbek voltak ezért végül azt vette. Persze ez is csak EGY vélmény, tapasztalat, mint a tied, nem szentírás. Az meg (bocsáss meg) egy ilyen fórumon felháborító, hogy "Ha meg valaki kizárólag csak az olvasottak alapján vesz meg valamit nem a saját szemének hisz az nem az én problémám."... vannak olyan emberek, akiknek nem adatik meg a lehetőség, hogy elmenjenek és megnézzék, mint ahogy ezt Te tetted. Pont azért jönnek ide, hogy "csak az olvasottak alapján" válasszák ki a leendő monitorukat, hozzák meg a döntésüket. Na és ezért nem kéne ilyeneket felelőtlenül tényszerűen kijelenteni. Ha ott van, hogy Szerintem az persze más, de nem volt ott. Így meg jogos Nyugdíjas kérése...

    Egyébként meg megértelek és Peace meg minden, csak most szerintem nincs igazad. :U

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák