Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    válasz Brekk #93004 üzenetére

    Az a panel zseniális, én azóta is szerelmes vagyok az XF270HU-mba :B

    Más: ma visszavittem egy bontatlan BenQ GW2480E-t, mert a felemás visszajelzések (katasztrofális IPS glow, stb.) kicsit eltérítettek, plusz egyébként sem volt állítható a magassága. Elhoztam helyette egy Dell P2419H-t, de eszméletlen csalódás. Szüleim 10 éves gépét cserélem le teljesen (titokban, mert "nyaralnak") és a színeket egyszerűen képtelen voltam normálisan beállítani, továbbá a háttérvilágításával valami nem stimmel, mert bántja a szemem még közepes fényerőn is, valószínűleg a gamma sincs a helyén. Érdemes futni egy kört a bekalibrálással vagy tudtok ajánlani helyette valamit hasonló árban, ami szintén 23-24" 1080p IPS/*VA, állítható a magassága, van rajta HDMI és gyárilag közel színhelyes? Az a baj, hogy az XF270HU után próbáltam ki, nem pedig az ocsmány ezer éves TN után, amit levált és mérhetetlenül csalódott vagyok - még úgy is, hogy ez majdnem harmad annyiba kerül, mint az Acer, szóval vágom, hogy abszolút nem egy liga. Ja, és a menürendszer nagyon szegényes, a gombok pedig katasztrófák, körömmel kell kvázi kezelni őket, közben meg ellentartani a felső kávánál, horror.

    Videokártya: AMD Athlon 200GE-ben lévő Ryzen 3. Bemenet: HDMI, nincs más digitális a lapon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák