Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz KAMELOT #88925 üzenetére

    Bocsesz,dolgozni kellett közben menni, meg hazaérni,stb.

    Mint írtam a 27" már kicsit nagy volt nekem,de talán adok annak még egy esélyt.
    32" már az asztalon se nagyon férne el. Gépház fent van,hogy ne a padlóról szívja a port(takarítunk mi meg minden,csakhát ott rakódik le általában a legtöbb...ne gondolja senki,hogy szutykosak vagyunk emiatt,mert nem :D ),hangszórók,modem,elosztó...stb.

    Szemrevételezem az ajánlott modelleket,összehasonlítom,ahogy az időm engedi.

    (#88948) KAMELOT válasza gabika0013 (#88944) üzenetére
    Neki nem írtak semmit,de nem is ezért emelem ki elsősorban,hanem mert itt azt írod,hogy 24-27" méretben az IPS ajánlott 1080p felbontás mellett.
    Ez esetben 27" esetén sem kellene wqhd-ra lépnem,hiszen az általam választott monitor úgyis IPS lesz.

    Kimondott keret nincs,de mint írtam korábban,nem baj,ha nem kell sokat beleinvesztálni,ha van olcsóbban is olyan monitor,ami általában kielégíti az emberek igényeit,ami valószínűleg az enyém iskielégítené ,és szívesen ülnék le bármikor elé.

    Pár napja írtam az új ACER Nitro IPS "1ms" monitorokat 24-27" méretben. Arról van már esetleg valami info,teszt,bármi?
    [link]
    "1ms visual response boost..."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák