Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    addikt

    válasz Teaway #8852 üzenetére

    Nem ez a belépőszint? :P
    Viszont akkor szted mi lenne az "erősebb középkategória"? És mi lenne a "vagy jobb"? Ami a játékot és filmet említi ezt én sem értem... Bár sztem inkább filmre jobbak ezek, játékra már korlátozottan, többnyire mindegyiknek magas az input lagjuk, de a válaszidejük valóban rendben van. Mondjuk tekintve, hogy én eljátszottam az U2711-en, aminek szintén magas az input lagja, valószínűleg eljátszanék egy PA241W-n is. Csak azért ezek a monitorokat sztem már annyira a profiknak (profi fotósok, grafikusok, radiológia osztályok) szánják, hogy lehet vicces lenne, ha itt a marketingszövegben megemlítenék a hatalmas filmezési és játékélményt ezeken a csodákon... :U

    (#8851) bob.gonsales : Az EiZO monitor esetében inkább az "EiZO"-ért fizetsz többet, mint a tényleges tudáskülönbségért, ami jóval csekélyebb, mint az árbeli diffi, de még ez a 24-es EiZO egész jó áron van. Halszálnyi különbség van a két monitor között, itt sztem inkább az a mérvadó, hogy Te milyen monitort szeretnél jobban, NEC-t vagy EiZO-t?
    (Én az NEC-t venném... :U )

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák