Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz AxBattler #84620 üzenetére

    Elárulnátok, mi a gond a Samsung monitorokkal? Csak azért kérdem, mert semmi konkrét infó nincs ezzel kapcsolatban itt, mindenki csak annyit ír, hogy "itt senki nem fog ajánlani Samsung monitorokat", "nem véletlenül nem ajánlott", meg "inkább vegyél mást", stb. Ebből nekem nem esik le, mi is velük a baj.

    De tényleg, konkrétan mi a baj velük? :F Valaki árulja már el. :K Pl. TV tekintetében eddig csak Samsungom volt, és nem volt velük gond (jelenleg egy 5-ös szériás 40"-os FullHD van, már jó pár éve), telefonban szintén általában azt veszek - kivéve most, mert csak egy Vodafon Smartot használok, de melóba - koszos helyre - kellett, sajnáltam drága készüléket venni.

    Monitorban még nem volt Samsungom, eddig főleg ASUS és DELL volt, de most megtetszett ez a samu, és kíváncsi vagyok rá, hogy miért is ne vegyem meg? Az, hogy nektek nem tetszik, szubjektív, viszont valaminek csak kell lennie, ha már ennyire egyöntetű vélemények vannak itt róla. Ezért kérem, hogy magyarázzátok már el nekem, legyetek szívesek, hogy konkrétan mi a baj a Samsung monitorokkal? Ha tényleg rosszak, ok, akkor mást nézek, de jelenleg nem értem, mi lehet velük a baj...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák