Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz föccer #7782 üzenetére

    "Egyébként miért annyival rosszabb az TN paneles, mint a másik? #1hsz-ből még mindig hiányzik az errre vonatkozó összefoglaló :(" Igen, annyival rosszabb. És én is örülnék egy jó kis közösen megszerkesztett és felépített #1hsz-nek ebben a topicban is. Szerintem sok ismétléstől és fáradozástól kímélne meg minket. (pl.: "Nem sok a 8ms?" és ehhez hasonlók)
    A monitorokkal kapcs, én már legelőször is mondtam, hogy a BenQ egész épkézláb TN-eseket gyárt ebben a szegmensben, úgyhogy én valszeg azt vennem. Persze egy 18"5-es TN-től nem kell sokat várni, de azért remélhetőleg nem lesz nagy baja sem!
    Mondjuk (nem tudom, hogy van-e ilyen, mert ezen monitoroknál nem nagyon vagyok tájákozott) egy DVI-os monitort én jobb szájízzel vennék meg még ebben a kategóriában is. (ismételten, ha van ilyen egyáltalán)

    #7783 < CyberBob > : Azért irodába nem feltétlen kell 50-115ezres IPS monitor... No meg pixelméret szempontjából a 23" FullHD még a relatíve kisebbek közé tartozik.( 21.5"-FullHD~0.247mm; 23"-FullHD~0.265mm, 24"-WUXGA~0.270mm, 24"-FullHD~0.276mm, 22"-WSXGA+~0.282mm, 19"-SXGA~0.292mm) Ezért ajánlottam a 22" 1680-at (vagy esetleg a 16:10-es 24"-es is jó lehet), ezeknek rel. nagy pixelei vannak.
    És ha mégis belefér egy IPS-monitor, akkor természetesen a Dell U2311H és 2209WA közül akármelyik jó lehet, nyilván a 2209WA-nak jóval nagyobbak a pixelei.
    #7785 < CyberBob >: Hát én azért hibának tartom, bár ha normális körülmények között nem jelentkezik, akkor nyilván figyelmen kívül hagyható a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák