Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz smiti #76157 üzenetére

    Ugyanezt nézegettem a vásárlást megelőző héten (már nagyon nem tudtam mit kezdeni magammal ;]) , mert egy helyen egy árban volt a 24GM77-tel.

    Anno még pontokba is szedtem az ahhoz viszonyított előnyeit, hátrányait. Bedobom ide neked is.

    +:
    -nagyobb hasznos képterület
    -kép-a-képben funkció, ha több bemeneten van rajta (ablakban fut a PS3, miközben IRC-n anyázok etc.)
    -még jobb színek (IPS panel, 99% sRGB színtér, belépős fotómonitornak is szokták ajánlani)
    -OSD-n keresztül 14 féleképpen lehet szektorokra osztani a képet, hogy ablakokat rendezz
    -FreeSync
    -beépített 2x5 W hangszóró (mondjuk ez majd' tökmindegy, de van, meg azt mondják, hogy ANNYIRA nem is siralmas)
    -újszerű élmény (ellenben neked a 144Hz is elég újszerű lenne : >)

    -:
    -nyomorult 60Hz (AMD FreeSync-kel 75Hz, de ugye nVidia-m van, meg a FS különben is plusz input lagot jelent), nem pedig ultrafolyékony 144Hz
    -nagyobb input lag
    -az állvány magasságát nem lehet állítani, ergo fixen olyan magas, amilyen - kivéve, ha VESA-t használsz, de az meg plusz költség
    -az egész monitor gyökkető piano finish fényes műanyag, ami gyűjti a port és az ujjlenyomatokat, mint az állat
    -kevesebb csatlakoztatási lehetőség

    Ebben is van valami "gayming mode", DAS, Black Equalizer.

    Aztán győzött a konvencionális képátló és a 144Hz - és miután már pár órát lődöztem vele, megbánás nincs. : >

    Egy ilyet viszont bevállalnék másodmonitornak.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák