Új hozzászólás Aktív témák

  • HyoRemix

    csendes tag

    válasz giornalista #74470 üzenetére

    Szerintem ha nem kérdeznék, hanem azt mondanám, h nekem 34" kell, 21:9, IPS, 60hz, akkor ennyi erővel felmehetnék egy weboldalra, ahol monitorok vannak, és kiválasztanék egyet :)

    Nem véletlen a sok kérdés

    Sziasztok!
    Monitort szeretnék venni, 1080 GTX hajtaná, főként játékra és filmezésre, equal :) nem csak gémre, fotózás miatt photoshop is aktuális, de nem feltétlen szükséges szempont.

    Vegyesen megy minden a gépen, néha fps, rts, moba, ez az amaz, de nem feltétlen van szükségem 1ms-es válaszidőre sztem, nem eSport VB-re gyúrok CS-ben pl :) néha OW megy pl, nem FPS a lényeg.
    Elképzelésem szerint 29-34" lenne amiben gondolkodom, és 21:9 lenne amit szeretnék, de ha van tapasztalat, akkor szóljatok, hogy maradjak 16:9-nél...

    IPS vagy TN, bár ahogy láttam inkább a TN csak nagyon fps mellé ajánlatos, és én filmezni is sokat használnám, tehát szerintem akkor IPS?! de javítsatok kérlek ki...

    Van itt minden 60Hz, 144Hz, AMD freesync, meg G-sync is... Amit tudni kell, hogy azért a 1080 sem fog magától stabil 144-et vinni 2k/4k felbontásban ultrán, szóval mi javallott?!

    Freesync amúgy csak AMD kártyáknál megy, vagy Nvidia is tudja, amit kell? G-sync persze király lenne, csak hát az a +250 dollár körüli amit elkér Nvidia a monitorra is ráteszi a számlát...

    Felbontás? 2560x1080(1440 16:9-nél) vagy itt már kéne a 3440x ... ?

    Márka nem fontos nekem, inkább, hogy jó legyen, megbízható.

    Tudom, hogy sok az igény, kérdés, de azért nem 6 millióért szeretnék venni, ha mondanátok pár példát, akkor is örülnék :) mondjuk 100k / 150k /200k... igazából olyan 100-150 között vennék, de azért rálesnék a drágábbakra is. Ha minden kategóriában tudnátok 1-2 darabot mondani, annak én is, meg sztem sokan még hálásak lennének :D

    Tehát, 29-34", 21:9 ha érdemes?!, IPS inkább?!, 2560/3440 felbontás?!, Frissítés?!

    Előre is köszönök mindent!

    [ Szerkesztve ]

    Asus Maximus VIII Hero, I7-6700k, ASUS ROG Strix GTX 1080, G.Skill 16GB RipJaws V 3200Mhz

Új hozzászólás Aktív témák