Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Degeczi #63739 üzenetére

    A problémás részt úgy értettem, hogy remélem, ezzel a monitorral már minden rendben lesz. De egyébként igazad van, elvolt vele egy darabig. Most már megunta, azóta a fűtőtestre költözött, ott még jobban szeret lenni ebben a hidegben... :DDD

    Hogy ON is legyek: Eddig azt kell mondjam, nekem jónak tűnik a monitor képe. Persze azt észrevenni rajta, hogy picivel világosabb a feketéje - pláne játékok alatt -, mint a VA panelesé volt, de messze nem olyan zavaróan világosabb, mint amitől tartottam.

    Én főleg filmet - animét - nézek és játszok a gépen, úgyhogy eddig úgy néz ki, hogy erre bőven megfelelő az IPS paneles darab is. Most már megnyugodtam. :K Így, hogy valamivel olcsóbb volt a VX297H, mint a VN279Q, még a Rise of the Tomb Raiderre is maradt pénz, úgyhogy most már úgy néz ki, lassan minden helyrejön. :)

    Még egyszer köszönöm Brekknek, hogy átnézte a monitort. :R

    MOD: Viszont aki kitalálta ezeket az érintésérzékeny gombokat, ahhoz lenne pár keresetlen szavam. Oké, egyszer kell csak beállítani és utána nem piszkálja az ember, de akkor is... legalább halványan világítanának a gombok felett a funkciójelző ikonok, sötétben gyakorlatilag lehetetlen kezelni így őket...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák