Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz I3EI\ICE #45267 üzenetére

    Fogyasztás miatt akarok LED-est, ebben most nem nyitnék vitát, így döntöttem.
    És lehetőleg újat.
    Egyelőre 24" fullHD a cél, látatlanba nem vennék 27" fullhd-t, csak ha valakinél megnéztem/használtam egy fél órát, hogy biztosan nem zavar a pixel dolog.

    (#45268) I3EI\ICE : Én már komolyan nem tudom, hogy lehet-e a teszteknek hinni, viszont itt általában olyan monitorokról folyik a diskurzus, amit sajnos ismerősi körben nem tudok megnézni senkinél sem. Különben már rég döntöttem volna. Vagy 2 hete majdnem rendeltem egy ilyen 2709-et, de a FHD és a fogyi eltántorított végül.

    Nagyon kevesen használnak Benq vagy Dellt az ismerőseim közül, mondjuk eleve kevés a grafikával foglalkozó, inkább tudományos terület és aktakukacok :)

    Szóval ha van itt valaki akinek 24-es Benq-ja vagy p2414h-ja van és DEBRECENI, akkor meglesném a monitorját :)

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák