Új hozzászólás Aktív témák

  • Hungarikum87

    tag

    Jó napot uraim. Természetesen elképzelhető monitorvásárlás miatt jelentkezem itt a fotumon. Sajnos jelenlegi 19-es Asus monitoromban elromlott a világítás, és a szerelő felajánlotta h olcsóbb lenne nekem nem új alkatrészeket venni, hanem ha ő ledesíteni. Nekem ez a "gányolós" megoldás annyira nem jön be, gondoltam benézek ide egy két jó tanácsért monitor ügyben :D mai napig azt se tudtam mi a különbség a TN meg az IPS panel között, még jó h gyorsan átfutottam a fenti kis "fogalomtárat" :D Lényeg a lényeg tanácsra lenne szükségem :)

    Ha vennék, akkor szívem szerint egy 24-es monitort választanék, de legalább egy 22-eset.
    Számomra a monitor kevésbé a játékról szól, bár ez is benne van természetesen, de inkább a filmezés netezés amire használom. Néha feldobok rá vmi jobb játékot de ez kevésbé jellemző.

    Szóval az olvasmány alapján a TN paneles monitorokat kilőttem, így hát egy IPS paneles cuccra lenne szükségem 22-24 közötti méretben. Maximum ár pedig 45 kiló lenne. Ha jól sejtem ebbe 24-es IPS cucc nem nagyon fér bele, de ha van ötletetek szívesen fogadom :D

    Előre is köszönöm :D

    Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

Új hozzászólás Aktív témák