Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz SaGaIn #36232 üzenetére

    Most mondanám, hogy gyere át és nézd meg az U2412M-et, de itt melóhelyen még a PWM-es változatból van kettő egymás mellett... Otthon meg egy szintén PWM-es, de még CCFL-es U2311H van, így az sem lenne segítségedre...

    Szerintem azt kellene eldöntened elsősorban, hogy melyik méret ill. pixelméret lenne számodra a megfelelő... Az U2412M nagyjából általános pixelméretekkel rendelkezik (értem ezalatt a monitorok 80-90%-át), az IPS277L meg egy kicsit nagyobbakkal... Ha ez nem zavar és/vagy elég messze ülsz tőle, akkor jó választás is lehet, főleg a mérete miatt...

    Amúgy érzetre nem sok különbség van a képméretekben, bár a filmek azért jóval szélesebbek/nagyobbak lennének a 27"-es LG-n... Viszont úgy összességében a Dell azért egy profibb monitor, nagyobb felbontással, PWM mentes háttérvilágítással, IPS-hez képest nagyon jó kontrasztaránnyal, jól leszabályozható fénysűrűséggel, szép sRGB színtér elfedéssel, kitűnő ergonomikus képességekkel, stb...

    Én a Dell-t választanám, de el tudom képzelni azt a helyzetet, ahol az LG előnyösebb...

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák