Új hozzászólás Aktív témák

  • Nitz

    tag

    sziasztok.
    elnézést a hosszú szövegért.
    most nem nekem kéne a segítségetek hanem az egyik rokonomnak, ma délután találkoztam vele és mondta monitor vásárlás előtt áll mert tönkre menet a monitora ami volt neki és elmondtam neki , hogy milyen segítőkészek voltatok és inkább kérdezzünk meg titeket
    ajánlottam neki azt a DELL-t amit nekem mondtatok de azt mondta , hogy fontos neki a HDMI csatlakozás. na mind1.
    mondta , hogy kérjem ki a véleményeteket.
    szeretne egy olyan monitort amin található HDMI csatlakozás. beleakar kötni két gépet és egy külső tv tunert HDMI csatlakozással meg majd a közeljövőben egy konzolt is esetleg. azt mondta hogy max 85 ezret szán rá a dologra. TN paneles is jó neki de abból a legjobbat szeretné amilyen ebből az árból elérhető. 23-24 -es a kikötés és 5ms vagy 2ms , jah és FULL HD felbontású legyen. meg fontos neki a szép színek, szép megjelenítés még ha TN-es is akkor is.elmondása alapján sokat játszik nagyon COD7-el meg fps játékokkal meg úgy mindenfélével és sokat néz filmet rajta. a gemeket full hd-ba tolja és a filmeket is abba nézi. meg sok grafiaki dolgot csinál ezért fontos neki a szép megjelenítés. tudtok neki segíteni? amúgy az egyik gépébe HD6850 található a másikba HD6870
    várja a válaszotokat és köszöni mindenkinek és én is nektek

Új hozzászólás Aktív témák