Új hozzászólás Aktív témák

  • sfefe

    őstag

    válasz BogyóBP #131923 üzenetére

    Jó, hogy írtad mert pont erről olvasgatok már pár napja.

    Most egy gtx 1060 6gb van a gépemben van DP 1.4 meg HDMI 2.0.
    Ha jól olvastam ebben a szituban a DP a jobb. De ha vennék egy új kártyát azon már van HDMI 2.1. Akkor már inkább azzal érdemes csatlakoztatni.
    A monitor a mostanában vett OLED 27es LG.
    Ezen van HDMI 2.1 de ami fura ha jól olvastam DP-ből csak 1.4 van. Nem is értem miért nem a 2.0 ami szinte ugyanaz mint a most megjelent DP2.1.
    Na mindegy, a lényeg most a DP-n jobb össze kötnöm míg nem veszek új kártyát amin lesz HDMI 2.1.
    Páromnak is ez a monitor lett véve de neki egy 3000g proci van a gépben videokártya nincs.( direkt mert elég a proci) hát nem
    A 3000g nem igazán megy 1440p 120/144 hz-en 240en meg pláne. De neki ez úgyis mindegy nem játszik.de 120hzen is látszik, hogy dadog.
    Na most vagy veszek egy 5600g-t vagy ha Én veszek egy új kártyát magamnak akkor megkapja az enyémet ( gtx 1060 6gb) és össze lesz neki kötve DP-vel.( ugye a az 1060on csak HDMI 2.0 van ) Most HDMI -vel van mert a lapon van HDMI 2.1....
    Ja meg most csak 8 bit eleve a proci miatt nála... nem olvastam utána még az 5600g vagy 5700g mit bír... vagy proci csere vagy beteszem majd az Én videokártyámat hozzá...

    Szóval igen ahogy írod nem egyszerű ezeket is összeválogatni mit mivel érdemes összekötni...

    Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Új hozzászólás Aktív témák