Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz sfefe #131925 üzenetére

    Én csak szerényen kérdezem hogy mire kellett két darab közel fél milliós oled monitor ha nem játékra? Ha jól látom kb annyi az ára /db. Tervezői vagy grafikusi munka esetleg? Ennyi pénzért már akkor inkább egy MAC. Azt a képminőséget az 1 millás monitor se tolja le amit egy retina kijelző ad. Teljesen mindegy hogy veszel e ujabb VGA-t mert ha működtetni akarod a szinkront csak DP-n fog menni nvidia kártyával, AMD kártyával meg teljesen mindegy az HDMI-n és DP-n is működik. Integrált VGA esetében pedig felejtsd is el ezeket. Az nem erre van. Én azt úgy mondanám hogy inkább diagnosztizáló videójel sem mint használható forrás :DD Viccet félre téve netezésre és szövegszerkesztésen kivül semmire se jó. Sajnálom szegény asszonyt mert ott ül a csúcsmonitor előtt ami csak negyed gőzzel megy valószinüleg kuka képet adva. 1060 esetében sem járna jobban mert független attól hogy az már megbirná hajtani a kijelzőt nagyon elavult hardver. Inkább akkor már egy használt 5-6700 as radeon vagy 3060 ast rakj neki bele. És akkor szépen tudja használni az új monitorját.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

  • BogyóBP

    addikt

    válasz sfefe #131925 üzenetére

    Amúgy én még nagyon félnék oledet venni. Sajnos nem volt még lehetőségem megnézni milyen élőben de TVben tudom hogy kurva szép. Viszont lehet monitornál még nem kiforrott. Ez a szegment mindig a TV gyártás után pár évvel le van maradva. Így a rááldozott budge ből arra következtetek nem verne földhöz egy 100 ezres VGA, ugyhogy lehet az lenne a helyes döntés.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák