Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zümzümm #126802 üzenetére

    Vagy nem... :N

    ChrissTa :R
    Szia, érdemes több időt rászánni , magad szádize szerint beállítani.
    Ez akár szoftveresen, (Nividia control panelen belül vagy ugye AMD , attól függ) .
    Vagy Monitor menüjén keresztül. :)

    Multibit
    "tervezett - 27"-os méretben szinte kizárólag ívelt VA-s modellek léteznek."
    -Ebben a formában ez nem igaz :N
    -Nem nagyon szeretik az ívelt modelleket irodai felhasználásra ,eddig ez jőt le a topic lakók visszajelzéséből.

    Mivel nem írtál összeget, így szabad a gazda. :DDD
    - Lenovo L27q-35 (ezt javaslom leginkább, főleg hogy a statikus kontrasztaránya is ennek van a legnagyobb ) [link]
    - Lenovo G27q-30
    -Philips 27M1N35000LS

    ekdavid
    "Valid-e 4k + 2k egymás mellett, vagy esetleg 2 db 4k?"
    -Ez VGA függvénye, ha rendelkezel olyan kártyával akkor jöhetne egy 32:9-es arányú monitor.
    Ami 2db 27" 2K monitornak felelne meg, csak ugye itt egyben van (5120 x 1440) / 2560 x1440p de az ilyen jellegű monitorokban integrálva van az osztott kijelzős rendszer ,így olyan mintha két monitorod lenne egy házban.
    Blender közben azért VGA-t meghajlgatnám hogy visít szegényem. :DDD

    Ennek hátulütője az, hogy nem olcsók a 32:9 monitorok .

    Másik megoldás, keresünk olyan monitort ami 2-db 4K .
    PL : ASUS ProArt PA279CV --> [link]
    27" 4K, kimondottan fentebb említett munkára tervezve.

    Kicsit nehéz így mivel te sem írtál összeget amit szánnál a projektre.

    Woodrow
    27GN950-B az egy megfelelő monitor erre a célra. De ha jól tudom, a PS5 teljes kiaknázására HDMI 2.1- kell, ez csak 2.0
    Ellenben hasonló árban LG 27GP95R képes erre.
    vagy picit olcsóbban LG 27GP950
    Még egy kicsit olcsóbban és ha jól tudom itt már valaki rendelkezik ilyennel = Asus VG28UQL1A

    Ezek a monitorok képesek arra amit fentebb írtál , plusz képesek a PS5 teljes kihajtására is. :)

    core2trio
    Üdv! A lehető legkissebb IPS glow-os monitort keresem.
    -Azt mi is szeretnék tudni. :D Viccet félretéve, mai gyártást elnézve hiába ajánlunk egy megfelelőt, lehet pont olyant fogsz majd ki ami éppen a világból kikerget . :(

    Na de kezdjünk bele, ehhez a felbontáshoz inkább a 24"- ajánlanám. De mivel te sem írtál árat így nehéz lesz bármit is ajánlanom. De megpróbálom kitalálni.

    Asus VG259Q =24.5"/144Hz/IPS/ 1ms/ 400cd/m2 fényerővel. 80-tól
    Vagy LG 24GN650-B =24" / 144Hz/IPS/1ms 300cd/m2 fényerővel. = 70-től

    Hauptmann
    Nekem is volt 24G2 , addig jó amig működik. Nekem kb egy évet nem bírt. :( :DDD

    Asus képes erre= VG259QR modell
    24.5"/144Hz/IPS/ 1ms/ 400cd/m2 és pivot+g-Sync
    Legalábbis a hivatalos oldal ezt írja.

    Tilt : Yes (+33° ~ -5°)
    Swivel : Yes (+90° ~ -90°)
    Pivot : Yes (+90° ~ -90°)
    Height Adjustment : 0~130mm
    VESA Wall Mounting : 100x100mm
    Kensington Lock : Yes
    G-SYNC Compatible

    [ Szerkesztve ]

    A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Új hozzászólás Aktív témák