Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    válasz Droid_ #40252 üzenetére

    Nehéz döntés,mindkét telefon szép,jó anyagokból vannak összerakva(én inkább fémpárti vagyok úgyhogy a P),a nokia viszont még gyengébb hardverrel is több dologban (pl.netezés)gyorsabb,cserébe persze meg kell hozni bizonyos áldozatokat:flash hiánya,bt fájlküldés és mass storage hiánya stb.Viszont el kell áruljam neked hogy a SONY rendszere SZERINTEM messze nem olyan jó mint a gyári(főleg az ics, arc S-nél csúnya akadások vannak,és néhány alkalmazásnak rengeteg idő kell hogy megnyíljon pl.a telefonkönyv,de ezek lehetnek a kevés ram miatt).Táémogatottság szempontjából kb ugyanúgy áll a két készülék,szerintem a nokia talán kicsivel nagyobb valószínűséggel kapja meg a wp8-t mint a SONY a jelly bean-t de erre meg biztos lesz valami rom.Én inkább a nokiát választanám,elég volt a sony(ericsson) féle androidból (bár az aláírásodból látom hogy a romolgatás nem probléma),meg a nokiának van ingyen offline térképe (ez viszont megint nem döntő érv mert kb 10 perc alatt már a telefonomon is volt a 3 betűs gyártó offline navija).

Új hozzászólás Aktív témák